Overslaan en naar de inhoud gaan

Medewerkers

Hieronder vind je een overzicht van alle Inter-medewerkers.

  • De namen zijn per groep/vestiging alfabetisch gerangschikt.
  • Bij elke collega zie je in welke vestiging hij of zij werkt.
  • Onderaan de pagina vind je de contactgegevens van de vier vestigingen.

Directie en coördinatie

Wendy Metten

Algemeen Directeur

wendy.metten@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Bart Parmentier

Bart Parmentier

Coördinator Events | Doelgroepenbeleid | Communicatie

bart.parmentier@inter.vlaanderen

0474 97 80 48

Vestiging Roeselare

Fenneken Spaan

Fenneken Spaan

Regiocoördinator | Coördinator Administratie, Financiën en HR

fenneken.spaan@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Tine Missinne

Tine Missinne

Regiocoördinator | Coördinator gemeentelijk toegankelijkheidsbeleid

tine.missinne@inter.vlaanderen

050 60 31 22

Vestiging Brugge

Vestiging Hasselt

Vrouw met bruine krullen tegen een witte achtergrond

Anne Nicolai

Verantwoordelijke secretariaat

anne.nicolai@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Annelies Vogelaers

Annelies Vogelaers

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

annelies.vogelaers@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Ben Van Holm

Ben Van Holm

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

ben.van.holm@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Bieke Thys

Bieke Thys

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

bieke.thys@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

logo Inter

Caroline Delveaux

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

caroline.delveaux@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Vrouw met blond haar tegen witte achtergrond

Fien Van Den Abeele

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design | Projectmedewerker

fien.van.den.abeele@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

logo Inter

Filip Belmans

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

filip.belmans@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Man met ronde bril tegen een witte achtergrond

Filip Maris

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

filip.maris@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Jonge vrouw met bril tegen een witte achtergrond

Greta Lijnen

Projectmedewerker

greta.lijnen@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Ioanna Morfinos

Ioanna Morfinos

Administratief medewerker

ioanna.morfinos@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Kathleen Polders

Kathleen Polders

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design | Projectmedewerker

kathleen.polders@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Vrouw met kort bruin haar tegen een witte achtergrond

Kathleen Smolders

Vormingsmedewerker

kathleen.smolders@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Katrien Gelders

Katrien Gelders

Stafmedewerker Inter.events

katrien.gelders@inter.vlaanderen

0499 46 81 12

Vestiging Hasselt

Lieve Houbrechts

Lieve Houbrechts

Adviseur Wonen en Zorg

lieve.houbrechts@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Marcel Wijnker

Marcel Wijnker

Adviseur Toegankelijkheid, Mobiliteit en Omgeving

marcel.wijnker@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Marjolijn Clijsters

Marjolijn Clijsters

Medewerker communicatie en marketing

marjolijn.clijsters@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Patrick Vanherk

Patrick Vanherk

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

patrick.vanherk@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

logo Inter

Peter Van Broekhoven

Administratief medewerker | ICT

peter.vanbroekhoven@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Sigrid Mertens

Sigrid Mertens

Projectmedewerker | Communicatie

sigrid.mertens@inter.vlaanderen

011 26 50 30

Vestiging Hasselt

Vestiging Brugge

Christine Vandewalle

Christine Vandewalle

Administratief medewerker

christine.vandewalle@inter.vlaanderen

050 60 20 75

Vestiging Brugge

Jana De Reu

Jana De Reu

Adviseur Wonen en Zorg

jana.de.reu@inter.vlaanderen

050 60 55 20

Vestiging Brugge

Katrien Savels

Katrien Savels

Toegankelijkheidsmedewerker

katrien.savels@inter.vlaanderen

050 60 64 35

Vestiging Brugge

Marieke Vanloocke

Marieke Vanloocke

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

marieke.vanloocke@inter.vlaanderen

050 60 35 79

Vestiging Brugge

Michiel Vanhauwaert

Michiel Vanhauwaert

Projectmedewerker | ICT | Communicatie

michiel.vanhauwaert@inter.vlaanderen

050 60 65 72

Vestiging Brugge

Yiling To

Yiling To

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

yiling.to@inter.vlaanderen

050 60 43 69

Vestiging Brugge

Vestiging Sint-Niklaas

Ann Maes

Ann Maes

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

ann.maes@inter.vlaanderen

03 369 35 20

Vestiging Sint-Niklaas

Dorien Van Doorsselaer

Dorien Van Doorsselaer

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

dorien.van.doorsselaer@inter.vlaanderen

03 369 35 24

Vestiging Sint-Niklaas

Jelle De Smedt

Jelle De Smedt

Stafmedewerker Inter.events

jelle.de.smedt@inter.vlaanderen

0473 77 06 17 - 03 369 35 22

Vestiging Sint-Niklaas

Leen Vanelderen

Leen Vanelderen

Stafmedewerker Inter.events

leen.vanelderen@inter.vlaanderen

0477 86 36 13 - 03 369 35 25

Vestiging Sint-Niklaas

Michelle Vandepoele

Michelle Vandepoele

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

michelle.vandepoele@inter.vlaanderen

03 369 35 21

Vestiging Sint-Niklaas

Rudy Tordeurs

Rudy Tordeurs

Adviseur Toegankelijkheid en Universal Design

rudy.tordeurs@inter.vlaanderen

03 369 35 23

Vestiging Sint-Niklaas

Vestiging Roeselare

Thomas Desmet

Thomas Desmet

Stafmedewerker Inter.events

thomas.desmet@inter.vlaanderen

0471 31 42 83

Vestiging Roeselare

Contact

Vestiging Hasselt | Maatschappelijke zetel

Belgiëplein 1, 3510 Hasselt | 011 26 50 30

Vestiging Sint-Niklaas

Kleine Laan 26B, 9100 Sint-Niklaas | 03 766 49 68

Vestiging Brugge

Baron Ruzettelaan 7/0, 8310 Brugge | 050 60 20 75

Vestiging Roeselare

Sint-Jorisstraat 1, 8800 Roeselare | 051 24 22 06